SPORT

Vremea bună și evoluțiile pozitive ale echipei noastre din ultima perioadă a readus la Sebiș bucuria suporterilor de a fi prezenți în număr tot mai mare la stadion. 

Am văzut în acest retur o echipă „Național Sebiș” așa cum ne dorim, ambițioasă, unită. hotărâtă, rezultatele bune din acest retur de campionat confirmându-ne că echipa orașului are valoare, are potențial, lucru demonstrat prin zestrea de puncte cumulată în acest retur, când alb-albaștrii au obținut victorii importante contra adversarilor.

„Național Sebiș” a avut un parcurs excelent în retur, având ultimele 11 meciuri fără înfrângere, ceea ce spune mult. Practic, echipa noastră a avut cea mai lungă serie fără înfrângere din Liga a IV-a!

În prezent Naționalul ocupă poziția a VI-a din clasament.

Comments are closed.

Close Search Window